Dodatkowy nabór do LSPwK 2016

Data publikacji: poniedziałek, 22 sierpnia 2016 / Autor: Administrator

LSPWK2016plakat poziom www

UWAGA STUDENCI!

25.08.2016 NABÓR ZAKOŃCZONY

Mamy 4 wolne miejsca na tegorocznej Letniej Szkole Projektowania w Kamieniu. Ogłaszamy zatem nabór dodatkowy, który ze względu na goniący nas czas, przeprowadzimy w trybie uproszczonym !!! Bez pracy konkursowej!

Chętne do udziału osoby prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej (link do pobrania poniżej) i odesłanie na adres Fundacji "Bazalt". Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 4 uczestników. Aby uatrakcyjnić nabór, przyznamy dodatkowy punkcik za zgłoszenie się z koleżanką lub kolegą. Wcielamy w czyn hasło: "W KUPIE SIŁA!" Decyduje kolejność zgłoszeń!


W tym naborze zwiększamy wszystkim szanse na uczestnictwo i nie oczekujemy pracy konkursowej, wystarczy wysłać kartę zgłoszeniową i potwierdzić skanem legitymacji lub dyplomu swoje architektoniczne kwalifikacje. Jeżeli zgłaszacie się we dwie/dwóch/dwoje, zaznaczcie to na kartach.

Zgłoszenie i skany prosimy przesyłać e-mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Zdjęcia i relacje z poprzednich edycji można zobaczyć na naszej stronie internetowej i na stronie Fundacji "Bazalt" na facebooku.

Tu można pobrać kartę zgłoszeniową i regulamin


Powrót do spisu
Nasz Facebook
YouTobe